Ekmek paketleme klipslerini neden atmamalısınız: bunları nerede yeniden kullanabilirsiniz?

Kabloları işaretlemek için
Modern bir evde veya ofiste her zaman çok sayıda farklı kablo bulunur, bu nedenle bazen prizlerin yakınında gerçek bir kaos yaşanır. Hangi kablonun belirli bir cihaza karşılık geldiği konusunda sürekli kafanız karışıyorsa, her birini ekmek ambalajındaki klipslerle işaretleyebilirsiniz. Bu seçenek çok etkili ve kullanışlıdır çünkü kabloları çekmeyecekler ve dolayısıyla onlara zarar vermeyeceklerdir.

Kabloların dolaşmasını önlemek için
Bir kelepçe aynı anda birkaç farklı kabloyu (çok kalın değil) tutabilir. Bunu yapmak için, dikkatlice sarılmaları ve bu pozisyonda bir ekmek klipsi ile sabitlenmeleri gerekir. Artık şarj ve kulaklıklar daha çekici bir görünüme sahip olacak.

Saymak için çubuklar oluşturma
Çocuklarla eğitici oyunlar için mükemmeldirler. Her klibi bir sembolle etiketleyin ve bunları küçük çocuklara saymayı öğretmek için kullanın.

Bant üzerine işaretlemek için
Kullandıktan sonra ekmek paketindeki klipsi bandın kenarına takarsanız bir dahaki sefere bulmakta sorun yaşamazsınız. Bu hayat tüyosu, bu basit sürece her zaman çok fazla zaman harcayanlara kesinlikle uyacaktır.

Telleri çekmek için
Genellikle bir bilgisayarın veya diğer birçok cihazın bulunduğu bir masaüstü kurarken, ekmek klipleri gerçek yardımcılar olabilir. Masaların arkasından veya deliklerden tellerin hızlı bir şekilde çekilmesi için kullanılması tavsiye edilir. Bunu yapmak için telin ucuna bir kelepçe takmanız ve ardından tutmanız gerekir.

Çiçek tutucu olarak
Küçük bir çiçeklik oluşturmak için klipsi bitkinin sapına takın ve ardından bir vazo veya camın kenarına sabitleyin. Yani çiçek kesinlikle dik duracaktır. Ve benzersiz ve olağanüstü bir kompozisyon yaratabilirsiniz.

Papağan kafesinin kilidi gibi
Eğer evinizde papağan veya başka bir kuş besliyorsanız, ekmek ataşlarını geçici kafes kilidi olarak kullanabilirsiniz. Kapının istenmeyen açılmasını önlemeye yardımcı olacaktır.

Duvara montaj yerine
Ekmek ambalajındaki klipsleri basit bir duvar montajı olarak kullanabilirsiniz. Üzerine küçük nesneler sorunsuz bir şekilde asılabilir: fotoğraflar, takvim, notlar vb.

Paketler için kravat olarak
İçeriğini korumak için bir paketi güvenli bir şekilde kapatmanız gerekiyorsa paketleme klipsi, bant veya paket lastiğine harika bir alternatiftir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x